WYKAZ CZŁONKÓW LGD KRAJNA ZŁOTOWSKA

SEKTOR PUBLICZNY

  1. Okoneckie Centrum Kultury
  2. Ośrodek Kultury w Jastrowiu
  3. Gmina Lipka
  4. Gmina i Miasto Jastrowie
  5. Gmina Okonek
  6. Gmina Miasto Złotów
  7. Gmina Złotów
  8. Gmina i Miasto Krajenka
  9. Gmina Tarnówka
  10. Gmina Zakrzewo
  11. Gminny Ośrodek Kultury w Lipce
  12. Starostwo Powiatowe w Złotowie
  13. Krajeński Ośrodek Kultury
  14. DOM POLSKI - Zakrzewski Dom Kultury
  15. Nadleśnictwo Złotów

 

SEKTOR GOSPODARCZY

  1. Hipomedical 2 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2 s.c. K.Klaczyńska i wspólnicy
  2. P.H.U. CROTEX Tomasz Stelmach
  3. Ubezpieczenia i Usługi Logistyczne-Kierzk Justyna
  4. Cech Rzemiosł Różnych
  5. SZCZOT-MAL PPUH
  6. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zacisze”
  7. FUH ZSK Grzegorz Dudko
  8. Dom Polski Restauracja Noclegi
  9. Zacisze Sp.j. A.Januszewski, A. i M. Fiedurek
  10. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "SZAŁER"
  11. Gospodarstwo Ogrodnicze
  12. Sklep Spożywczo-Przemysłowy "WOJTUŚ" Zbigniew Capar
  13. Jasiek Marek Usługi Kurierskie
  14. Firma Handlowa ANDMAR s.c. A.Blajer, M.Zając Blajer
  15. PALTECH Sp. z o.o.
  16. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kinga Sobieszczyk
  17. Hotel "Krajna" Teresa Sosnowska-Allaham
  18. TIVOLO Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka Spółka Jawna
  19. ZACZAROWANA KRAINA Agnieszka Trocka
  20. Gabinet Fizjoterapii "Fizjo-Kinesis" Grzegorz Iwańczyk
  21. Goldenquality Mirosław Haraf
  22. Zakład Gospodarki Komunalnej LIPKA Sp. zo.o.
  23. POZIOM Piotr Poziomski
  24. UNIMETAL-SERWIS Sp. z o.o.
  25. UNIMETAL Sp. z o.o.
  26. AUTO NAPRAWA Karol Worona
  27. Gospodarstwo Agroturystyczne "DANA"
  28. HART-FOL Anna Żelichowska
  29. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGRO-MAR" Marian Kulpa
  30. Gospodarstwo agroturystyczne "Nad jeziorem"
  31. "ELPod" Remigiusz Końca
  32. PERFECT INTERIORS Adam Czerwiński
  33. Arkadiusz Wojciech Tomke
  34. PPUH MECH-PROD Nowakiewicz
  35. "LADROK" PHU Zbigniew Ladorucki
  36. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "PIAST"
  37. ZAKŁAD FRYZJERSKI Anna Stawiszyńska
  38. Firma Hanldowo -Usługowa "Czar-Pol" Cezary Polaschke
  39. Gospodarstwo Rolne GRODNO-DWÓR
  40. ABI-Audyt, Consulting Outsourcing
  41. Zakład Usług Leśnych Alicja Stryszyk
  42. Spółdzielnia Socjalna "Nowe Horyzonty"
  43. Folwark HAWAJE Agroturystyka
  44. Gospodarstwo Rolne Jarosław Szczepkowski

 

SEKTOR SPOŁECZNY

  1. Złotowskie Stowarzyszenie Kulturalne
  2. Okręg Nadnotecki PZW w Pile KOŁO MIEJSKIE
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
  4. Fundacja Złotowianka
  5. Miejski Ludowy Klub Sportowy „SPARTA”
  6. Koło PZW „KRAJNA”
  7. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Krajeńskie
  8. Oddział Krajeński „KRAJNA” Związek Artystów Plastyków
  9. Polski Związek Niewidomych Okręg Wielkopolski Zarząd Koła Powiatowego
  10. Organizacja Turystyczna Północnej Wielkopolski „Dolina Noteci"
  11. Stowarzyszenie Przyjazna Edukacja
  12. Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa Ziemi Złotowskiej "RODŁO"
  13. ZHP Chorągiew Wlkp. Hufiec Złotów
  14. Stowarzyszenie dla Rozwoju Starej Wiśniewki i Okolic "GROMADA"
  15. Stowarzyszenie dla rozwoju wsi Stawnica i okolic "BLISKO SIEBIE"
  16. Ochotnicza Straż Pożarna w Tarnówce
  17. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zarząd Oddziału Rejonowego w Okonku
  18. Towarzystwo Miłośników Krajenki
  19. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Horyzont"
  20. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Tilia"
  21. Stowarzyszenie Wspólnie Możemy Więcej
  22. Ochotnicza Straż Pożarna im. Jana Waldowskiego
  23. Ochotnicza Straż Pożarna Augustowo - Głubczyn
  24. Stowarzyszenie Pomocy Publicznej Szkole Podstawowej w Głubczynie
  25. Tomasz Zabrocki
  26. Marcin Tessmer
  27. Marta Paciorek
  28. Karolina Liwińska
  29. Tomasz Sławski
  30. Marta Glugla
  31. Marcin Podmokły
  32. Adriana Ziturus
  33. Wojciech Herbert Bortnowski
  34. Ewa Smolarz
  35. Małgorzata Miłoch
  36. Paweł Michał Owsianny
  37. Arkadiusz Michalski
  38. Magdalena Borsich
  39. Ewa Brożek
  40. Paweł Balcerzyk
  41. Piotr Kozłowski
  42. Aleksandra Sawicka
  43. Magdalena Paciorek
  44. Mariusz Piękniewski
  45. Wojciech Polski
  46. Małgorzata Banasiak-Piec
  47. Paweł Michalski
  48. Aleksandra Zachęć
  49. Stowarzyszenie "Odnowy Tarnowca - Silni Razem"
  50. Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej "Agat"
  51. Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Plecemin
  52. Stowarzyszenie "Nad Głomią"
  53. Ochotnicza Straz Pożarna w Lotyniu
  54. Stowarzyszenie Strefa Kultury w Zakrzewie
  55. Jaromin Smietana
  56. Marek Pazdzioch
  57. Aleksandra Klimas
  58. Anna Końca
  59. Dorota Augustyniak
  60. Bartosz Woźniak
  61. Arkadiusz Janczewski
  62. Przemysław Sieg
  63. Marek Buława
  64. Klub SKATA KRAJNA W ZŁOTOWIE
  65. KLUB PIŁKARSKI PIAST ZŁOTÓW
  66. KLUB JEŹDZIECKI "GRODNO-DWÓR"
  67. Dariusz Albin
  68. Mateusz Konopacki
  69. Piotr Lewicki

Zestawienie nie uwzględnia członków założycieli i złożonych deklaracji o przystąpieniu