Hubertowiny na Krajnie 22-092023

Hubertowiny na Krajnie

Święto miłośników lasu zbliża się wielkimi krokami. Już 30 września odbędą się Hubertowiny na Krajnie. Półwysep Rybacki w Złotowie stanie się na tę okazję prawdziwą ostoją przyrodniczą. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami. Do zobaczenia na wydarzeniu!

 

Walne zebranie Członków 20-092023

Walne zebranie Członków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska informuje, że 3 października o 15:30 w Auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbędzie się Walne Zebranie Członków. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

czytaj więcej...
Krajna Folk Festival 18-092023

Krajna Folk Festival

16 września Radawnica była stolicą lokalnego folkloru ze wszystkimi jego odsłonami.  Podczas wydarzenia "Krajna Folk Festival" odbywały się liczne występy, pokazy artystyczne oraz konkursy z nagrodami. Nie zabrakło również stoisk z lokalnymi wyrobami: rękodziełem oraz potrawami. W wydarzeniu udział brały Koła Gospodyń Wiejskich z naszego obszaru. Dziękujemy za niezmiennie piękne reprezentowanie Krajny Złotowskiej.

czytaj więcej...
Hubertowiny - podpisanie porozumienia 13-092023

Hubertowiny - podpisanie porozumienia

Wczorajszy dzień to ważny krok w organizacji Hubertowin. W Starostwie Powiatowym w Złotowie odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia z Nadleśnictwami, które są bezpośrednio zaangażowane w organizację wydarzenia. 

czytaj więcej...
Informacja o pracy biura 11-092023

Informacja o pracy biura

Szanowni Państwo, informujemy, że w najbliższy piątek 15 września biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

HUBERTUS - zapraszamy! 11-092023

HUBERTUS - zapraszamy!

Tym razem serdecznie zapraszamy do Osowca! To właśnie tam odbędzie się kolejna już edycja HUBERTUSA. Szczegóły wydarzenia na plakacie. Zachęcamy do udziału.