21-022019

"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"

Spot "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" został sfinansowany w ramach aktywizacji oraz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców obszarów wiejskich.

Zachęcamy do obejrzenia:

czytaj więcej...
Koła Gospodyń Wiejskich przy wspólnym stole – Józefowo 15 lutego 2019 15-022019

Koła Gospodyń Wiejskich przy wspólnym stole – Józefowo 15 lutego 2019

W piątkowy wieczór na Sali wiejskiej w Józefowie odbyła się kolejna Biesiada Krajeńska dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz organizacji pozarządowych. Przybyłych gości przywitał Dyrektor biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska - Marek Romaniec. Głos zabrali także Prezes Stowarzyszenia - Przemysław Kurdzieko, Wicestarosta Złotowski - Małgorzata Sameć  oraz Wójt Gminy Złotów - Piotr Lach. Przy bogato zastawionych stołach spotkało się blisko 140 osób.

czytaj więcej...
Szkolenie dla KGW oraz organizacji pozarządowych 12-022019

Szkolenie dla KGW oraz organizacji pozarządowych

Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz organizacji pozarządowych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W Auli Starostwa Powiatowego w Złotowie zebrało się 65 osób.

czytaj więcej...
Szkolenie dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich 11-022019

Szkolenie dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Urząd Skarbowy oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Złotowie zapraszają przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz organizacji pozarządowych na spotkanie szkoleniowe. Szkolenie odbędzie się 12 lutego br o godzinie 13:00 w Auli Starostwa Powiatowego w Złotowie.

Również będzie możliwość skonsultowania procedury rejestrowania nowych Kół Gospodyń Wiejskich w systemie ARiMR.

Zapraszamy!

Konferencja - prezentacja podsumowująca Projekt 08-022019

Konferencja - prezentacja podsumowująca Projekt "Cztery Pory Roku na Krajnie"

Konferencja podsumowująca już za na nami. Dziś udostępniamy prezentację, która w kompleksowy sposób pokazuje działania związane z realizacją Projektu. Prezentacja wyświetlana była podczas wczorajszego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

 

czytaj więcej...
Biesiada Krajeńska w Józefowie 08-022019

Biesiada Krajeńska w Józefowie