WARSZTATY – „Talenty są wśród nas – uwierz w siebie” 21-032023

WARSZTATY – „Talenty są wśród nas – uwierz w siebie”

11 marca w Chwalimiu odbyły się warsztaty artystyczne – „Talenty są wśród nas – uwierz w siebie”.
Wydarzenie zrealizowane zostało w ramach działań aktywizacyjnych.

czytaj więcej...
Poznaliśmy Sołtysa Roku Ziemi Złotowskiej! 10-032023

Poznaliśmy Sołtysa Roku Ziemi Złotowskiej!

Za nami kolejna edycja Forum Sołtysów z obszaru LGD Krajna Złotowska. Tym razem wydarzenie odbyło się w Domu Polskim w Zakrzewie i zgromadziło nie tylko samych Sołtysów, ale także osoby żywo zainteresowane działalnością na rzecz lokalnej społeczności - działaczy oraz włodarzy różnego szczebla.

Forum Sołtysów to doskonała okazja do rozmów wokół tematów dotyczących lokalnego dobra oraz spraw, którymi na co dzień żyją mieszkańcy, ale przede wszystkim szansa na docenienie najbardziej aktywnych i zaangażowanych Sołtysów.
Podczas wydarzenia rozstrzygnięty został Konkurs „Sołtys Ziemi Złotowskiej”.

czytaj więcej...
Posiedzenie Zarządu LGD 09-032023

Posiedzenie Zarządu LGD

W miniony wtorek w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyło się posiedzenie Członków Zarządu Stowarzyszenia LGD Krajna Złotowska, podczas którego omówione zostały bieżące sprawy organizacji, jak również plany i założenia na najbliższy okres. 

czytaj więcej...
Posiedzenie Kapituły - Konkurs 06-032023

Posiedzenie Kapituły - Konkurs "Sołtys Ziemi Złotowskiej"

W miniony piątek odbyło się posiedzenie kapituły Konkursu "Sołtys Roku". Wszystkie otrzymane zgłoszenia zostały ocenione pod kątem wskazanych w Regulaminie kryteriów. Obrady pozwoliły wyłonić laureatów w poszczególnych gminach. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej tuż po Forum Sołtysów, które odbędzie się 10 marca.

czytaj więcej...
Wielkopolska Wiara znów w akcji! 21-022023

Wielkopolska Wiara znów w akcji!

Wielkopolska Wiara znów w akcji! 20 lutego ruszył konkurs, dzięki któremu mieszkańcy oraz organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dotacje na działania aktywizujące obywateli. Młode organizacje dodatkowo znów będą mogły zakupić w ramach dotacji sprzęt na drobne inwestycje.
Organizacja ogrodu społecznego na osiedlu, wspólne sprzątanie lasu, sadzenie drzew, tworzenie murali, warsztaty, spotkania integrujące sąsiadów to tylko przykłady działań, na które można otrzymać pieniądze.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wielkopolskiej Wiary zapraszamy 6 marca na godz. 16.00 na spotkanie w Starostwie Powiatowym w Złotowie.
Podczas niego przedstawiciel Stowarzyszenia Centrum PISOP opowie do kiedy należy składać wnioski, w jakiej formie, kto jest uprawniony oraz inne kwestie związane z regulaminem konkursu.
Aby zapisać się na spotkanie nt. konkursu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxef4eVo-XYNaDCPDZ2pFmVaA8UAYwk6ObaGVMAopYYbJF6Q/viewform
Wielkopolska Wiara współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Link do konkursu: https://pisop.org.pl/wielkopolska-wiara-2023-37727

Zachęcamy!

czytaj więcej...
Bike Krajna 2023 - Ruszamy z zapisami! 13-022023

Bike Krajna 2023 - Ruszamy z zapisami!

Uwaga wszyscy miłośnicy rowerowych przygód!

27 maja wyruszy kolejna edycja Bike Krajna, a już teraz trwają zapisy na wydarzenie

Do wyboru tradycyjnie trzy długości tras - każda z gwarancją doskonale spędzonego czasu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez platformę elektronicznezapisy:  https://elektronicznezapisy.pl/event/7960/strona.html

Świetna atmosfera, regionalne piękno i wspólna aktywność - brzmi zachęcająco? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szczegóły wydarzenia dostępne na platformie zapisowej.

Zapraszamy.

czytaj więcej...