Konkurs kulinarny 14-092020

Konkurs kulinarny "Ze smakiem" - Lipka

Jesteśmy dumni z Kół Gospodyń Wiejskich, które w sobotę wzięły udział w Konkursie kulinarnym "Ze smakiem" podczas Festiwalu Folkloru, Kuchni i kultury Krajeńskiej" w Lipce
Gospodynie przygotowały tradycyjne potrawy z obszaru Krajny, a komisja konkursowa miała przed sobą naprawdę trudny wybór!

czytaj więcej...
Konkurs 14-092020

Konkurs "Od wystawy do potrawy" - Lipka

Sobota była też ważnym dniem dla naszych rękodzielników. W konkursie "Od wystawy do potrawy", który odbył się w ramach Festiwalu Folkloru, Kuchni i Kultury Krajeńskiej w Lipce udział wzięło dziesięciu wystawców z naszego regionu. Każde stoisko tętniło kolorami i pięknem. Komisja konkursowa doceniła twórców, którzy skupili się na motywach krajeńskich.

czytaj więcej...
Festiwal Folkloru, Kuchni i Kultury Krajeńskiej 12-092020

Festiwal Folkloru, Kuchni i Kultury Krajeńskiej

Festiwal Folkloru, Kuchni i Kultury Krajeńskiej będziemy wspominać niezwykle kolorowo! Wszystko za sprawą naszych regionalnych twórców, Kół Gospodyń Wiejskich oraz zespołów folklorystycznych. Działo się w Lipce! Pogoda dopisała, atmosfera była niezwykle gościnna i radosna.

czytaj więcej...
FESTIWAL FOLKLORU, KUCHNI I KULTURY KRAJEŃSKIEJ 09-092020

FESTIWAL FOLKLORU, KUCHNI I KULTURY KRAJEŃSKIEJ

Walne Zebranie Członków 09-092020

Walne Zebranie Członków

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska zwołuje Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 23 września br. o godzinie 15:00 w Ośrodku Wypoczynkowym "Leśna Chata" w Jastrowiu.

Posiedzenie Zarządu LGD 08-092020

Posiedzenie Zarządu LGD

W Auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska.

czytaj więcej...