Warsztaty cukiernicze w Czernicach 05-122022

Warsztaty cukiernicze w Czernicach

Za nami słodkie warsztaty w Czernicach. Członkinie lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich pod okiem specjalisty zgłębiały dziś tajniki cukiernictwa. 

czytaj więcej...
Potrawa na stół wigilijny - KONKURS 02-122022

Potrawa na stół wigilijny - KONKURS

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym "Potrawa na stół wigilijny", który odbędzie się podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia!

Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Projekt współpracy - spotkanie 30-112022

Projekt współpracy - spotkanie

Ważne spotkanie z Partnerami projektu współpracy "Odrębność Kulturowa łączy obszary Wielkopolski i Kujaw". W Wągrowcu omówione zostały kwestie związane z budżetem i harmonogramem realizacji. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy Partnerzy. Dziękujemy za możliwość rozmowy i owocne wnioski. 

czytaj więcej...
Jarmark Bożonarodzeniowy 28-112022

Jarmark Bożonarodzeniowy

Rozpoczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich oraz Rękodzielników do udziału w naszym Jarmarku, który odbędzie w 17 oraz 18 grudnia na Placu Paderewskiego w Złotowie. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie karty zgłoszeniowej do organizatora (na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia).
Świąteczną atmosferę najpiękniej jest tworzyć razem. Zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa - Rękodzieło

Karta zgłoszeniowa - KGW

Poznański Jarmark Bożonarodzeniowy 26-112022

Poznański Jarmark Bożonarodzeniowy

W imieniu Organizatorów chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w Poznańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w domku Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa pod hasłem Polska smakuje na święta w Wielkopolsce. Wydarzenie odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu.  Do dyspozycji będą mieli Państwo miejsce w 1/2 domku, dostęp do prądu i wody z wspólnego ujścia.
Terminy:
 
  • 03 – 04.12.2022 r.
  • 10 – 11.12.2022 r.
  • 17 – 18.12.2022 r.
Godziny
 
  • Sobota – 10;00-21;00
  • Niedziela – 10;00-21;00
Wytyczne dot. uczestnictwa:
 
  1. Jednego dnia w wydarzeniu uczestniczyć może 4 wystawców (1 domek dla 2 wystawców)
  2. Organizator skontaktuje się tylko z osobami które zakwalifikują się do udziału w wydarzenia, o udziale w wydarzeniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
  3. Wystawca może uczestniczyć tylko w jednym dniu wydarzenia podczas weekendu. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń niż 4 na dany dzień, organizator zastrzega sobie prawo zaproponowaniu udziału w wydarzeniu wystawcy uczestniczącemu już w innym dniu danego weekend. 
  4.  Organizator w przypadku braku miejsc w danym dniu zastrzega sobie możliwość kontaktu z wystawcą w celu ustalenia udziału w innym terminie. 

czytaj więcej...
Prośba o wypełnienie ankiety 17-112022

Prośba o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo,
w związku z opracowywaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju zwracamy się z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam jeszcze dokładniej określić wspólny kierunek zmian. Ankieta jest precyzyjnym uzupełnieniem sugestii wypracowanych podczas gminnych konsultacji.
Zachęcamy do wypełnienia i wyrażenia swojego zdania.