Wielkopolska Wiara znów w akcji!

Wielkopolska Wiara znów w akcji!

  • 2023-02-21

Wielkopolska Wiara znów w akcji! 20 lutego ruszył konkurs, dzięki któremu mieszkańcy oraz organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dotacje na działania aktywizujące obywateli. Młode organizacje dodatkowo znów będą mogły zakupić w ramach dotacji sprzęt na drobne inwestycje.
Organizacja ogrodu społecznego na osiedlu, wspólne sprzątanie lasu, sadzenie drzew, tworzenie murali, warsztaty, spotkania integrujące sąsiadów to tylko przykłady działań, na które można otrzymać pieniądze.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wielkopolskiej Wiary zapraszamy 6 marca na godz. 16.00 na spotkanie w Starostwie Powiatowym w Złotowie.
Podczas niego przedstawiciel Stowarzyszenia Centrum PISOP opowie do kiedy należy składać wnioski, w jakiej formie, kto jest uprawniony oraz inne kwestie związane z regulaminem konkursu.
Aby zapisać się na spotkanie nt. konkursu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxef4eVo-XYNaDCPDZ2pFmVaA8UAYwk6ObaGVMAopYYbJF6Q/viewform
Wielkopolska Wiara współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Link do konkursu: https://pisop.org.pl/wielkopolska-wiara-2023-37727

Zachęcamy!